„SOS dla sów”

Data: 21-03-2022

Stowarzyszenie Ochrony Sów Owl Conservation Association w partnerstwie z Zaborskim Parkiem Krajobrazowym serdecznie zapraszają na bezpłatny warsztat stacjonarno-terenowy „SOS dla sów”.

Spotykanie odbędzie się 24 marca 2022 r. w siedzibie Zaborskiego Parku Krajobrazowego (Charzykowy, ul. Turystyczna 10), godz. 18:00-21:30. W ramach warsztatów odbędzie się prelekcja, podczas której opowiemy o sekretach z życia sów. Po części teoretycznej, w zależności od warunków atmosferycznych, wybierzemy się do lasu lub okolicznych wsi w celu nasłuchiwania miłosnych pohukiwań sów.

ZABIERZCIE ZE SOBĄ: latarkę, kamizelkę lub elementy odblaskowe, ciepłą odzież i buty terenowe na nocny spacer po lesie. Przyda się kanapka i termos. DOJAZD W TEREN WŁASNYM ŚRODKIEM TRANSPORTU.

Spotkanie poprowadzi Grażyna Jaszewska - członek Stowarzyszenia Ochrony Sów i pracownik Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

OBOWIĄZKOWE ZAPISY TELEFONICZNE: 535 562 419 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30)

Z uwagi na specyfikę zajęć terenowych, przewidujemy grupę 25 osób. Warsztaty przeznaczone są dla dorosłych i dzieci od ósmego roku życia (pod opieką dorosłych).

UWAGI: Uczestnicząc w warsztatach wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych (imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania) w celach promocji i rozliczenia projektu edukacyjnego. Organizator zastrzega możliwość odwołania, zmiany terminu z powodów losowych i w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Warsztaty organizowane są w ramach V edycji projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodność” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.