Konkurs Pomóżmy ptakom przetrwać zimę

Data: 13-11-2023

Coraz chłodniejsze dni i noce przypominają nam o nadchodzącej zimie. Z szaf wyciągamy czapki i rękawiczki i z uwagą śledzimy prognozy pogody, w oczekiwaniu na pierwszy śnieg. To także czas, by przygotować się do zimowego dokarmiania ptaków. Odkurzamy karmniki, zaopatrujemy się w odpowiednią karmę i czekamy, aż temperatura za oknem spadnie poniżej zera. 

Jak co roku o tej porze Zaborski Park Krajobrazowy zaprasza klasy i kluby ekologiczne z przedszkoli i szkół podstawowych mieszczących się na terenie miasta i gminy Brusy, miasta i gminy Chojnice oraz z Konarzyn, do udziału w konkursie „Pomóżmy ptakom przetrwać zimę”.

Konkurs przebiega w trzech grupach wiekowych:

1. przedszkola i klasy „0”,

2. klasy I–III szkoły podstawowej,

3. klasy IV–VI szkoły podstawowej.

W celu uczestnictwa w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia (załącznik nr 4) i załącznik nr 2 oraz przesłać je do dnia 23 grudnia 2023 r. na adres: Zaborski Park Krajobrazowy ul. Turystyczna 10 89-606 Charzykowy lub e-mail: zpk@pomorskieparki.pl z dopiskiem „Konkurs”.

Przesłanie zgłoszenia oznacza, że podmioty uczestniczące akceptują warunki Regulaminu i stają się współadministratorami zgodnie z art. 26 RODO.

Prace należy dostarczyć do Zaborskiego Parku Krajobrazowego do dnia 27 marca 2024 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 kwietnia 2024 r.

Regulamin

Załącznik nr 2 OBOWIĄZEK INFORMACYJNY PLACÓWKI OŚWIATOWEJ

Załącznik nr 3 OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ORGANIZATORA

Załącznik nr 4 FORMULARZ ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W KONKURSIE