przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Warsztaty z nasłuchami sów - SOS dla sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów w partnerstwie z Zaborskim Parkiem Krajobrazowym serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty stacjonarno-terenowe "SOS dla sów".

Spotykamy się o godz. 17:30 w siedzibie ZPK (Charzykowy, ul. Turystyczna 10). Weź latarkę, buty terenowe i odpowiednią odzież na nocny spacer po lesie i dołącz do nas. Przyda Ci się przekąska i ciepły napój w termosie, bo warsztaty potrwają 3 godziny. To idealny czas na nocne wyprawy do lasu - czas godów sów. Po prelekcji jedziemy na Wzgórze Wolność (ok. 5 km, dojazd we własnym zakresie). Spotkanie z nami odkryje przed Tobą kilka tajemnic z życia sów, nauczysz się rozpoznawać pierwsze głosy godowe sów, dowiesz się co zagraża tym ptakom i jak ważną rolę pełnią w przyrodzie.

Warsztaty poprowadzi Grażyna Jaszewska - członek Stowarzyszenia Ochrony Sów i pracownik Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

OBOWIĄZKOWE ZAPISY MAILOWE: g.jaszewska@pomorskieparki.pl

Z uwagi na specyfikę zajęć terenowych, przewidujemy grupę ok. 20 osób. Warsztaty przeznaczone są dla dorosłych i dzieci od 10 roku życia (pod opieką dorosłych).

UWAGI: Uczestnicząc w warsztatach wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych (imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania) w celach promocji i rozliczenia projektu edukacyjnego. Organizator zastrzega możliwość odwołania, zmiany terminu z powodów losowych i w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu "Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności" finansowanego ze środków własnych Stowarzyszenia i przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.


 

 


Copyright © , ul. Turystyczna 10, 89-606 Charzykowy